Bitfountain

Yükleniyor...
About Us

Hakkımızda

2018 yılında “21. Asrın yeni bilişim teknolojisi olan, Blockchain teknolojisiyle ülkemizin farklı alanlarına dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan “ Bitfountain Bilişim Teknolojileri A.Ş.” bilişim ve finans alanlarında hizmet sunmaktadır.
Devam eden süreçte firmamız Blockchain teknolojisi ile yakın ilişkili olan projeleri hayata geçirmeye çalışıyor. Öncelikle Blockchain teknolojisi ve ilgili konularda topluma bilgi yayma amacıyla hazırlanan haber sitemiz bfmedia.io. İkinci projemiz olan; Bitcoin gibi çeşitli kripto paralar için al-sat hizmeti sağlayan exchange platformumuz bfxch.io. Üçüncüsü ise; Bitcoin ve diğer değerli kripto paraları kazanmak için kurulan madencilik sisteminin hakkında bilgi almak istiyorsanız bfpool.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz ve aynı zamanda sitemizde madencilikte kullanılan çeşitli makineleri de tedarik etmekteyiz.
Hizmet ve ürün kalitemizin en iyisi olması için kendimizi geliştirip, yeniliyoruz. Özellikle bu konularda dünyanın öncülük yapan ülkesi Japonya’daki firmalardan teknik destek almakla birlikte uluslararası metropolü Hong Kong’ da bağlantımız bulunan Exchange firmalarıyla birlikte önemli konular da iş birliği yapmaktayız.

Ekibimiz

CEO

Arafat Ali

Yönetici Müdür/Co-Founder

Hızır Kezile

Co-Founder

Miray Kezile

Mining Management/Co-Founder

Kevin Zhiwei

Yazılım Uzmanı

Burak Eren Karasu

Editör

Sayyara Mammadova

Grafik Tasarım

Şükriye Bekmezci