Bitfountain

Yükleniyor...

Biz Kimiz?

Bizler,“21. Asrın yeni bilişim teknolojisi; Blockchain teknolojisi ile ülkemizin farklı alanlarına dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıktık.

Bitfountain Bilişim Teknolojileri A.Ş. bilişim ve finans alanlarında hizmet sunmaktadır.Blockchain teknolojisi ve ilgili konularda topluma bilgi yayma amacıyla hazırlanan haber sitemiz bfmedia.io. İkinci projemiz olan; Bitcoin ve diğer değerli kripto paraların madencilik sisteminin hakkında bilgi almak istiyorsanız demo.bfpool.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz ve sitemizde bulunan madencilikte kullanılan çeşitli makineleri satın alabilirsiniz. Üçüncüsü ise; Kripto paralar için al-sat hizmeti sağlayan exchange platformumuz demo.bfxch.io. Bu konularda özellikle dünyanın öncülük yapan ülkesi Japonya’daki firmalardan teknik destek almakla birlikte, Hong Kong’ da bağlantımız bulunan exchange firmalarıyla birlikte önemli konular da iş birliği yapmaktayız.

About Us

Amacımız

Şirketimiz Blockchain teknolojisi ile yakın ilişkili olan projeleri hayata geçirmek. Türkiye de Blokchain ekosisteminin bir parçası olarak bilgi akışı ve tedarik hizmetleri sağlamak tüm bunları yaparken hizmet ve ürün kalitemizin en iyisi olması için sürekli kendimizi geliştirmek ve yenilemeyi amaçlıyor.

Yönetim Kadrosu

Ekip üye fotoğrafı

Arafat Ali

CEO

Japonya'da yaklaşık 12 yıldır İT sektöründe. Since 2016, he has taken a great interest in mining and the development of blockchain technology

Ekip üye fotoğrafı

Kevin Zhiwei

Co-Founder

More than 6 years of experience,and he is a true professional in mining. working with mining equipment and manage our mining farm.

Ekip üye fotoğrafı

Miray Kezile

Co-Founder

YTÜ gıda mühendisliği yüksek lisans mezunu. Foodchain ile blockchaine merak salmış ve bu teknolojinin geleceğe yatırım olduğunundüşündüğü için bilişim alanında faaliyet göstermek adına 2018 yılında Bitfountain şirketine kurucu ortak olmuştur. şuan Bitfountain de blockchain teknolojisi ile ilgili projeler geliştiren ekibin yöneticiliğini üstlenmektedir.

Ekip üye fotoğrafı

Ablimit Ablez

Proje Yöneticisi (Tokyo)

Ekip üye fotoğrafı

Saltanat Askar

Muhasebeci

Uluslararası Ticaret alanında lisans eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atılan Saltanat askar Bitfountain ve bağlı firmalar için muhasebeci görevi yapmakta.


Tasarım Ekibi

Ekip üye fotoğrafı

Şükriye Bekmezci

Grafik Tasarımcı lider

Yaptığı işi seven ve onu daha güzel yapmaya çalışan tasarımcı illüstrasyonla ilgileniyor. Küresel ısınma ve sürrealist şiir illüstrasyonları yapıyor.

Ekip üye fotoğrafı

Akira Endo

Grafik Tasarımcı

21 Ağustos 1998’de Tokyo’da dünyaya gelen Akira Günay Endo, 2019’un Ağustos'undan itibaren Bitfountain ve alt kuruluşu olan firmalarda çalışmak üzere grafik tasarımcı ekibinde yer almakta.

Ekip üye fotoğrafı

İlayda Öztin

Grafik Tasarımcı

2019 yılında Işık Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun oldu. Şimdi ise mesleğini Bitfountin'de icra ediyor. Mesleğini seven ve onunla ilgili hayallerinin peşinden koşan, yeniliklere açık birisi.

Ekip üye fotoğrafı

Anıl Kanatlı

Grafik Tasarımcı

17 Haziran 1996’da İstanbul’da doğdum. Altınbaş Üniversitesi GSTF. Grafik Tasarımı Bölümünden mezunum. Şuan Bitfountain’de Grafik Tasarımcı olarak çalışmaktayım. İlgi alanlarım ise sanat, tasarım, teknoloji, uzay, tarih ve spor.


Editör Ekibi

Ekip üye fotoğrafı

Seyyare Elçin

Genel yayın yönetmeni

Seyyare, Bitfountain şirketine bağlı olan, blockchain ve kripto paralar üzerine yayın yapan medya kuruluşu için genel yayın yönetmeni olarak çalışmakta.


Yazılım Ekibi

Tolga Çınar

Backend Geliştirici

Tolga ÇINAR, yıllardır PHP geliştirmekle meşgul, meraklı ve heyecanlı bir geliştirici. Şu aralar mesleğine Bitfountain şirketinde devam etmekte.


Danışman Ekibi

Ekip üye fotoğrafı

M. Mahmut Doğan

Hukuk Danışmanı

İÜ Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Doğan, aynı üniversitede Yüksek Lisans eğitimi sürüyor. Şu an Bitfountain şirketi için hukuk danışmanlığı yapmakta.