Bitfountain

Yükleniyor...

Biz Kimiz?

Bizler,“21. Asrın yeni bilişim teknolojisi; Blockchain teknolojisi ile ülkemizin farklı alanlarına dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıktık.

Bitfountain Bilişim Teknolojileri A.Ş. bilişim ve finans alanlarında hizmet sunmaktadır.Blockchain teknolojisi ve ilgili konularda topluma bilgi yayma amacıyla hazırlanan haber sitemiz bfmedia.io. Bu konularda özellikle dünyanın öncülük yapan ülkesi Japonya’daki firmalardan teknik destek almakla birlikte, Hong Kong’ da bağlantımız bulunan exchange firmalarıyla birlikte önemli konular da iş birliği yapmaktayız.

About Us

Amacımız

Şirketimiz Blockchain teknolojisi ile yakın ilişkili olan projeleri hayata geçirmek. Türkiye de Blokchain ekosisteminin bir parçası olarak bilgi akışı ve tedarik hizmetleri sağlamak tüm bunları yaparken hizmet ve ürün kalitemizin en iyisi olması için sürekli kendimizi geliştirmek ve yenilemeyi amaçlıyor.

Yönetim Kadrosu

Ekip üye fotoğrafı

Arafat Ali

CEO

Japonya'da yaklaşık 12 yıldır İT sektöründe. Since 2016, he has taken a great interest in mining and the development of blockchain technology

Ekip üye fotoğrafı

Kevin Zhiwei

Co-Founder

More than 6 years of experience,and he is a true professional in mining. working with mining equipment and manage our mining farm.

Ekip üye fotoğrafı

Dilyar Abdurehim

PR Manager

Diyar Abdurehim is a Development Planner and Business Producer. studied for a postgraduate degree in Japan Digital Hollywood University. Besides all these, he is the assistant producer of the Japan KOGUREBITO International Film Festival.

Ekip üye fotoğrafı

Ablimit Ablez

Proje Yöneticisi (Tokyo)

Ekip üye fotoğrafı

Saltanat Askar

Proje Yöneticisi & Finans Sorumlusu

Uluslararası Ticaret alanında lisans eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atılan Saltanat askar Bitfountain ve bağlı firmalar için muhasebeci görevi yapmakta.


Tasarım Ekibi

Ekip üye fotoğrafı

Şükriye Bekmezci

Tasarım Proje Yöneticisi

Yaptığı işi seven ve onu daha güzel yapmaya çalışan tasarımcı illüstrasyonla ilgileniyor. Küresel ısınma ve sürrealist şiir illüstrasyonları yapıyor.

Ekip üye fotoğrafı

Akira Endo

Grafik Tasarımcı

21 Ağustos 1998’de Tokyo’da dünyaya gelen Akira Günay Endo, 2019’un Ağustos'undan itibaren Bitfountain ve alt kuruluşu olan firmalarda çalışmak üzere grafik tasarımcı ekibinde yer almakta.

Ekip üye fotoğrafı

İlayda Öztin

Grafik Tasarımcı

2019 yılında Işık Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun oldu. Şimdi ise mesleğini Bitfountin'de icra ediyor. Mesleğini seven ve onunla ilgili hayallerinin peşinden koşan, yeniliklere açık birisi.

Ekip üye fotoğrafı

Anıl Kanatlı

Grafik Tasarımcı

17 Haziran 1996’da İstanbul’da doğdum. Altınbaş Üniversitesi GSTF. Grafik Tasarımı Bölümünden mezunum. Şuan Bitfountain’de Grafik Tasarımcı olarak çalışmaktayım. İlgi alanlarım ise sanat, tasarım, teknoloji, uzay, tarih ve spor.


Editör Ekibi

Ekip Üye Fotoğrafı

Cansu Acar

Editör

Marmara Üniversitesi'nde Gazetecilik lisansını tamamladıktan sonra aynı üniversitede Gazetecilik yüksek lisansına devam etti. 2017'den bu yana ekoloji alanında yayın yapan bir dergide ve üç farklı yerel gazetede muhabirlik ve editörlük yaptı. İnsan hikayelerine ve yeni medyaya meraklı bir hayalperest.

Ekip Üye Fotoğrafı

Berkan Ergel

Editör

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Veri gazeteciliği ve yeni medya alanlarına ilgi duyuyor.


Yazılım Ekibi

Tolga ÇINAR Fotoğrafı

Tolga Çınar

Proje Yöneticisi

Tolga ÇINAR, yıllardır PHP geliştirmekle meşgul, meraklı ve heyecanlı bir geliştirici. Şu aralar mesleğine Bitfountain şirketinde devam etmekte.


Danışman Ekibi

Ekip üye fotoğrafı

M. Mahmut Doğan

Hukuk Danışmanı

İÜ Hukuk Fakültesi’nden mezun olan Doğan, aynı üniversitede Yüksek Lisans eğitimi sürüyor. Şu an Bitfountain şirketi için hukuk danışmanlığı yapmakta.